Rychle doručení – Během 1 - 4 dnu. Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. x
Rychle doručení – Během 1 - 4 dnu. Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. x
Řezačka na zeleninu
-50%

Rychle a snadno vyprázdněte všechny své oblíbené ovoce a zeleninu a vytvořte exotické dezerty nebo plněné zeleniny bez závěsů!

  Řezačka na zeleninu   je perfektní kuchyňská pomůcka pro všechny vaše potřeby při přípravě jídla a zdobení jídel a je malá, takže se skvěle hodí do každé zásuvky. Použití vrtačky Veggie je rychlejší a snazší než řezání salátu. Vypláchněte si zeleninu a ovoce jednoduchým otočením zápěstí. Není nutná žádná síla a protože nevyžaduje baterie ani elektřinu, ovládáte rychlost, takže je použití naprosto bezpečné. Čepele jsou vyrobeny z plastu nezávadného pro potraviny FDA, ne z kovu, takže nehrozí žádné poranění nebo modřiny. Je to tak bezpečné, dokonce i malé děti to mohou používat!

Použijte prázdné ovoce a zeleninu k přípravě delikátních dezertů nebo impozantního hlavního jídla, ale nevyhazujte vyprázdněný materiál! Použijte k přípravě omelety, nádivku, ovocné koláče, bramboráčky, omáčku, zeleninové lívance nebo dokonce spletité hranolky.   Nic není zbytečné!

  • S   4 různé   velikosti, výměnné vrtací hlavy, můžete pro tento lahodný plněný zeleninový recept zakrýt a vyvrtat všechny druhy ovoce a zeleniny!
  • Duté lilky, cibule, mrkev, cuketa, rajčata, okurky, paprika, jablka a ještě mnohem více!
  • Snadné skladování, snadné čištění - bezpečné pro myčku

S   Řezačka na zeleninu   můžete připravit krásná, barevná a vzrušující jídla, která jsou zdravá a bohatá na vitamíny!

30denní záruka vrácení peněz

Chceme, abyste byli 100% spokojeni se vším, co si koupíte. A pokud nejste zcela spokojeni s nákupem, vrátíme vám peníze v plné výši nebo vyměníme zboží.


Napsat recenzi

Poznámka: HTML není přeloženo!4

Špatný           Dobrý

Řezačka na zeleninu

  • Speciální cena do
  •   Omezené množství ZŮSTÁVÁ JENOM

Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK.


DOPRAVA ZDARMA

Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. Tato cena je včetně všech daní a DPH. Produkt vám bude doručen do 1-4 pracovních dnů ode dne vaší objednávky, kterou jste učinili na těchto webových stránkách.

100% ZÁRUKA NAVRÁCENÍ PENĚZ

Pokud nebudete s produktem spokojeni, můžete ho vrátit a my vám vrátíme plnou částku - bez udání důvodů.

ZPŮSOB PLATBY

Způsob platby je dobírkou - neplatíte nic předem.

Zákazníci, kteří si tento produkt zakoupili, si koupili také