Rychle doručení – Během 1 - 4 dnu. Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. x
Rychle doručení – Během 1 - 4 dnu. Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. x
Stroj na sójové mléko
-50%
Mandlové nebo sojové mléko je výživný nízkokalorický nápoj, který se stal velmi populární. Vyrábí se mletím mandlí, smícháním s vodou a následnou filtrací směsi, čímž se vytvoří produkt, který vypadá hodně jako mléko a má ořechovou chuť. Obvykle se do ní přidávají další živiny, jako je vápník, riboflavin, vitamin E a vitamin D, aby se zvýšil jeho nutriční obsah. Je to skvělé pro ty, kteří se nemohou rozhodnout nepít kravské mléko, a také pro lidi, kteří mají rádi chuť.

  • Mandlové mléko je mnohem nižší v kaloriích než kravské mléko. Někteří to považují za matoucí, protože je známo, že mandle mají vysoký obsah kalorií a tuků. Avšak vzhledem ke způsobu zpracování mandlového mléka je v konečném produktu přítomna jen velmi malá část mandlí.

  • Je ideální pro lidi, kteří mají intoleranci laktózy. Je to způsobeno nedostatkem laktázy, enzymu, který je zodpovědný za rozklad laktózy na stravitelnější formu. Tento nedostatek může být způsoben genetikou, stárnutím nebo určitými zdravotními stavy

  • Někteří lidé se vyhýbají mléčnému mléku jako náboženské, zdravotní, ekologické nebo životní styl, jako je veganství. Protože mandlové mléko je plně rostlinné, je vhodné pro všechny tyto skupiny a lze jej použít namísto mléčného mléka samostatně nebo v jakémkoli receptu.

Ručně vyráběné mandlové mléko může být chutné, ale špinavé. Po smíchání namočených mandlí a vody musí být výsledná vláknitá směs alespoň dvakrát napnuta. Proces, který obvykle zahrnuje filtr, je chaotický a časově náročný. Naše zařízení zjednoduší proces výroby mandlového mléka doma.

Tento stroj na sójové mléko je vysoce výkonný ponorný mixér a sítko v jednom. Namočené matice jdou do kovového koše , kde je umístěn skutečný motor a čepel. Džbán je poté naplněn vodou a jednodotykové tlačítko mísí mandle dostatečně rychle, aby vytlačilo krémovou tekutinu z mandlí a udržovalo dužinu uvnitř. Výsledkem je mandlové mléko, které můžete pít okamžitě, bez nutnosti namáhání.
Zařízení vytvoří záblesk velkého množství mandlového nebo sójového mléka. Výsledné mandlové mléko bude ve srovnání s nákupem v obchodě svět od sebe. Bude mít krémovější pocit v ústech a chutná stejně jako ořechy, které jste použili, a všechno bude jen zlomkem ceny, kterou obchod koupil mandlové mléko

30denní záruka vrácení peněz

Chceme, abyste byli 100% spokojeni se vším, co si koupíte. A pokud nejste zcela spokojeni s nákupem, vrátíme vám peníze v plné výši nebo vyměníme zboží.


Napsat recenzi

Poznámka: HTML není přeloženo!4

Špatný           Dobrý

Stroj na sójové mléko

  • Speciální cena do
  •   Omezené množství ZŮSTÁVÁ JENOM

Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK.


DOPRAVA ZDARMA

Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. Tato cena je včetně všech daní a DPH. Produkt vám bude doručen do 1-4 pracovních dnů ode dne vaší objednávky, kterou jste učinili na těchto webových stránkách.

100% ZÁRUKA NAVRÁCENÍ PENĚZ

Pokud nebudete s produktem spokojeni, můžete ho vrátit a my vám vrátíme plnou částku - bez udání důvodů.

ZPŮSOB PLATBY

Způsob platby je dobírkou - neplatíte nic předem.

Zákazníci, kteří si tento produkt zakoupili, si koupili také

Tagy: Sója, mléko, ořechy, mandle,