Rychle doručení – Během 1 - 4 dnu. Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. x
Rychle doručení – Během 1 - 4 dnu. Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. x
Pomalý kuchař
-50%

Jsou nezbytným kuchyňským zařízením pro každého člověka. Je to skvělý způsob, jak vařit zdravé jídlo, když pracujete celý den. Představte si, že vše, co musíte udělat, je vložit ingredience do sporáku a po návratu budete mít pěkné a teplé jídlo.


Výhody pomalého sporáku


  • Pomalé vařiče obvykle umožňují přípravu v jednom kroku. Umístění všech ingrediencí do pomalého sporáku šetří čas na přípravu a snižuje čištění.
  • Jsou užitečné po celý rok. Přichází z chladného zimního dne, vůně horké polévky je příjemná. Pomalé vařiče také dobře fungují pro letní použití; neohřívají kuchyň tak, jak by mohla trouba.
  • Pomalý vařič přináší chuť v potravinách. V pomalém vařiči je možné vařit širokou škálu pokrmů, mezi něž patří polévky, dušené maso a kastrol.
  • Spotřebuje méně elektřiny než trouba.
  • Můžete použít levnější kousky masa, které by bylo běžně těžké žvýkat. Pomalé vaření rozkládá tyto jinak nežádoucí kousky, takže jsou delikátní a něžné.   Způsob práce pomalých vařičů navíc umožňuje, aby chutí a koření zjemnily a roztavily, což může jinak základnímu jídlu poskytnout gurmánskou chuť. Je to snadný způsob, jak levnější a zdravé jídlo chutnat úžasně.
  • Vysoké teploty a teploty dělají potravinám dvě věci: rozkládají jejich živiny (antioxidanty, vitamíny a minerály) a vytvářejí nezdravé chemické sloučeniny, které souvisejí s cukrovkou, Alzheimerovou chorobou a renálními komplikacemi. Vaření při nízké teplotě nebo teplotě umožňuje potravinám udržovat si své živiny a nebezpečné chemikálie se nevyrábějí. Pomalé vaření také dobře zachovává čerstvost a chuť jídel. Vaše jídlo se nepřepařuje ani nespaluje.

Tento pomalý vařič umí vařit tři různá jídla nebo součásti jídla a udržovat je v teple tak dlouho, jak je potřeba. Je ideální pro rodinu nebo když se rozhodnete uspořádat velkou večeři.


30denní záruka vrácení peněz

Chceme, abyste byli 100% spokojeni se vším, co si koupíte. A pokud nejste zcela spokojeni s nákupem, vrátíme vám peníze v plné výši nebo vyměníme zboží.


Napsat recenzi

Poznámka: HTML není přeloženo!4

Špatný           Dobrý

Pomalý kuchař

  • Speciální cena do
  •   Omezené množství ZŮSTÁVÁ JENOM

Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK.


DOPRAVA ZDARMA

Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. Tato cena je včetně všech daní a DPH. Produkt vám bude doručen do 1-4 pracovních dnů ode dne vaší objednávky, kterou jste učinili na těchto webových stránkách.

100% ZÁRUKA NAVRÁCENÍ PENĚZ

Pokud nebudete s produktem spokojeni, můžete ho vrátit a my vám vrátíme plnou částku - bez udání důvodů.

ZPŮSOB PLATBY

Způsob platby je dobírkou - neplatíte nic předem.

Zákazníci, kteří si tento produkt zakoupili, si koupili také

Tagy: ztrojnásobit. pomalý vařič, večeře, rychlé, chutné