Rychle doručení – Během 1 - 4 dnu. Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. x
Rychle doručení – Během 1 - 4 dnu. Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. x
Sifon kávovar
-50%

Jako oddaný fanoušek kávy a domácí barista budete bezpochyby slyšet o kávovarech sifonu .   Ve skutečnosti je káva vyrobená pomocí sifonového sládka těžko porazitelná a právě teď je to ve světě domácího masivního masivního trendu.
Výroba piva pomocí kávovaru sifon vyžaduje úsilí a přiměřenou opatrnost, ale proces vakuového vaření je tak zábavný a tak uspokojivý, domníváme se, že by se mohlo stát vaším dalším velkým dobrodružstvím.

Co je tedy sifonový kávovar?

Sifonový kávovar je zajímavá věc, která vypadá jako něco ze školní chemické laboratoře, které jste si všimli na přepážce v několika super trendových kavárnách.

Sifonový kávovar je systém s plným ponořením. První komora systému používá přímý zdroj tepla k vytvoření vakua (sifonu) v jedné komoře vytlačováním vody směrem nahoru a do druhé komory. Horká voda máčí kávovou mletou kávu a vařič se potom vypouští zpět do spodní komory.


A co je tak skvělého na sifonovém kávovaru? Metoda výroby sifonové kávy má čtyři hlavní prvky, díky nimž je super cool.

Úplné ponoření

Jak možná víte, totální ponoření znamená, že káva a veškerá voda v systému jsou během celého procesu vaření v kontaktu. Úplné ponoření ponořením obvykle produkuje lehkou, jasnější příchuť ochucenou.

Vakuum

Jakmile se vaše kávová moučka na chvíli ponoří do horké vody, vakuum vytvořené ve spodní komoře vtáhne tekutinu bohatou na kávu zpět dolů přes systémový filtr. Tato metoda účinně zachycuje veškeré zbývající rozpustné látky (a příchuť) z mleté kávy.

Výsledkem bude šálek kávy, která je příjemně čistá v vůni a nese každou nuanci chuti z vašeho preferovaného mletí.

Konzistentní teplo

Na rozdíl od jiných způsobů vaření, které vyžadují nalití předehřáté vody na půdu, je kávovar sifonem nepřetržitě zahříván.

Jak víte, teplota je rozhodujícím prvkem kvality vaření. Konstantní, stálý zdroj tepla vám dává mnohem větší kontrolu nad kvalitou a chutí hotového piva.

Estetika a intriky

Dobře, přesně řečeno, vzhled tohoto zařízení není pro výsledek zásadní. Musíte však uznat, že zobrazení jednoho z těchto zlých chlapců ve vaší kuchyni jistě zapůsobí na vaše hosty.

30denní záruka vrácení peněz

Chceme, abyste byli 100% spokojeni se vším, co si koupíte. A pokud nejste zcela spokojeni s nákupem, vrátíme vám peníze v plné výši nebo vyměníme zboží.


Napsat recenzi

Poznámka: HTML není přeloženo!4

Špatný           Dobrý

Sifon kávovar

  • Speciální cena do
  •   Omezené množství ZŮSTÁVÁ JENOM

Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK.


DOPRAVA ZDARMA

Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. Tato cena je včetně všech daní a DPH. Produkt vám bude doručen do 1-4 pracovních dnů ode dne vaší objednávky, kterou jste učinili na těchto webových stránkách.

100% ZÁRUKA NAVRÁCENÍ PENĚZ

Pokud nebudete s produktem spokojeni, můžete ho vrátit a my vám vrátíme plnou částku - bez udání důvodů.

ZPŮSOB PLATBY

Způsob platby je dobírkou - neplatíte nic předem.

Zákazníci, kteří si tento produkt zakoupili, si koupili také

Tagy: Sifon, káva, výrobce, aroma, kofein