Rychle doručení – Během 1 - 4 dnu. Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. x
Rychle doručení – Během 1 - 4 dnu. Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. x
Stroj Margarita
-50%

Jen jeden doušek ze zmrazené margarity nebo drceného nápoje a můžete být okamžitě přepraveni zpět do léta. Ach ano, nekonečné slunce, vánek oceánu a svůdná temně modrá voda.


Nyní si můžete vzpomenout na ten pocit, kdykoli budete chtít. Vychutnejte si drink kdykoli v roce, aniž byste se museli potýkat s vaší oblíbenou restaurací. Pokud ještě nemáte výrobce margarity, oh chlapče! Jste hodně chybí! S Erve úžasné koktejly s chutí a bohatstvím sami nebo s přáteli!


  • Vytvořte jakoukoli kombinaci mražených nápojů včetně margarit, daiquiris a pina coladas
  • Stačí si vytvořit zvětšenou koktejlovou směs a naskládat ji, doplnit sáčkem kostek ledu a zapnout ji, po 10 minutách budete mít zmrzlé koktejly.
  • Ušetřete čas a prožijte zdravější životní styl házením svých oblíbených zmrazených plodů. Udělejte mimořádně chutné čerstvé ovocné nápoje, které se za několik sekund roztají v ústech!
  • Snadné použití a čištění


Nebylo by úžasné mít drink, kdykoli se budete cítit jako doma u svého stroje na výrobu koktejlů?30denní záruka vrácení peněz

Chceme, abyste byli 100% spokojeni se vším, co si koupíte. A pokud nejste zcela spokojeni s nákupem, vrátíme vám peníze v plné výši nebo vyměníme zboží.


Napsat recenzi

Poznámka: HTML není přeloženo!4

Špatný           Dobrý

Stroj Margarita

  • Speciální cena do
  •   Omezené množství ZŮSTÁVÁ JENOM

Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK.


DOPRAVA ZDARMA

Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. Tato cena je včetně všech daní a DPH. Produkt vám bude doručen do 1-4 pracovních dnů ode dne vaší objednávky, kterou jste učinili na těchto webových stránkách.

100% ZÁRUKA NAVRÁCENÍ PENĚZ

Pokud nebudete s produktem spokojeni, můžete ho vrátit a my vám vrátíme plnou částku - bez udání důvodů.

ZPŮSOB PLATBY

Způsob platby je dobírkou - neplatíte nic předem.

Zákazníci, kteří si tento produkt zakoupili, si koupili také

Tagy: Margarita, bláto, stroj, led, zima, pití