Rychle doručení – Během 1 - 4 dnu. Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. x
Rychle doručení – Během 1 - 4 dnu. Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. x
Originální rukavice na mytí nádobí
-50%

Inovativní design těchto rukavic na mytí nádobí   díky nim je jejich použití velmi snadné a čisté. Tyto pohodlné silikonové rukavice na čištění   vestavěné kartáče na mytí nádobí,   přímo v dlaních ... LITERÁLNĚ!


Na rozdíl od typických gumových rukavic, které mají sklon být nižší kvality a mohou se snadno roztrhnout a roztrhat, jsou tyto magické rukavice vyrobeny tak, aby vydržely. Měkký, ale silný a vysoce flexibilní   Kouzelné mycí rukavice   jsou ideální pro úklid vaší kuchyně, koberce, vany, auta, dokonce i vašeho domácího mazlíčka! Tyto měkké, mycí rukavice jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a ekologického potravinářského silikonu a jejich čištění je hračka.


Pro čištění jednoduše opláchněte vodu nebo je protáhněte myčkou. Tak těžké, mohou být dokonce sterilizovány vroucí vodou. Tyto rukavice jsou mnohem čistší než váš starý kartáč, takže jsou odolné proti choroboplodným zárodkům, plísním a plísním. Jsou perfektní náhradou za váš štětinový štětec ve starém stylu, pokud chcete zlepšit hygienu vaší kuchyně!

30denní záruka vrácení peněz

Chceme, abyste byli 100% spokojeni se vším, co si koupíte. A pokud nejste zcela spokojeni s nákupem, vrátíme vám peníze v plné výši nebo vyměníme zboží.


Napsat recenzi

Poznámka: HTML není přeloženo!4

Špatný           Dobrý

Originální rukavice na mytí nádobí

  • Speciální cena do
  •   Omezené množství ZŮSTÁVÁ JENOM

Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK.


DOPRAVA ZDARMA

Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. Tato cena je včetně všech daní a DPH. Produkt vám bude doručen do 1-4 pracovních dnů ode dne vaší objednávky, kterou jste učinili na těchto webových stránkách.

100% ZÁRUKA NAVRÁCENÍ PENĚZ

Pokud nebudete s produktem spokojeni, můžete ho vrátit a my vám vrátíme plnou částku - bez udání důvodů.

ZPŮSOB PLATBY

Způsob platby je dobírkou - neplatíte nic předem.

Zákazníci, kteří si tento produkt zakoupili, si koupili také