Rychle doručení – Během 1 - 4 dnu. Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. x
Rychle doručení – Během 1 - 4 dnu. Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. x
Řezačka hroznů
-50%

Snadné a pohodlné použití, náš šikovný malý řezač hroznů   je řezačka zeleniny a ovoce, o které jste nikdy nevěděli, že ji potřebujete! Snadno, nejužitečnější a nejvhodnější kuchyňská linka, o kterou byste mohli požádat! Nyní můžete udělat každodenní práci s krájením, sekáním a krájením malých druhů ovoce a zeleniny nejrychlejším a nejsnadnějším úkolem, který v kuchyni děláte celý den!

Každý kus ovoce nebo zeleniny je rovnoměrně řezaný a dokonale tvarovaný! Už se nemusíte potýkat s noži, kteří se snaží krájet a kostkovat ty hezké, bezchybné a dokonale dokonalé kousky ovoce a zeleniny, které zapůsobí na hosty vaší večeře.   Udělejte úkol řezání a sekání rychle, snadno a zábavně!

  ergonomický design   zaručuje správné uchopení a snadné použití. Zoubkované čepele řezají ovoce a zeleninu během několika sekund a měkký neklouzavý píst zajišťuje, že vaše ruka udržuje pohodlné uchopení. Snadno se čistí a skladuje   Řezačka hroznů   je určitě vaším oblíbeným kuchyňským doplňkem v žádném okamžiku!

30denní záruka vrácení peněz

Chceme, abyste byli 100% spokojeni se vším, co si koupíte. A pokud nejste zcela spokojeni s nákupem, vrátíme vám peníze v plné výši nebo vyměníme zboží.


Napsat recenzi

Poznámka: HTML není přeloženo!4

Špatný           Dobrý

Řezačka hroznů

  • Speciální cena do
  •   Omezené množství ZŮSTÁVÁ JENOM

Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK.


DOPRAVA ZDARMA

Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. Tato cena je včetně všech daní a DPH. Produkt vám bude doručen do 1-4 pracovních dnů ode dne vaší objednávky, kterou jste učinili na těchto webových stránkách.

100% ZÁRUKA NAVRÁCENÍ PENĚZ

Pokud nebudete s produktem spokojeni, můžete ho vrátit a my vám vrátíme plnou částku - bez udání důvodů.

ZPŮSOB PLATBY

Způsob platby je dobírkou - neplatíte nic předem.

Zákazníci, kteří si tento produkt zakoupili, si koupili také