Rychle doručení – Během 1 - 4 dnu. Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. x
Rychle doručení – Během 1 - 4 dnu. Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. x
Rychle rozmrazovací podnos pro mražená jídla
-50%

Ponechání jídla na přepážce po celý den může být pro vaše zdraví nebezpečné a jeho nukování v mikrovlnné troubě ho může nechat gumovité a žvýkací! Nyní můžete bezpečně rozmrazit dnešní jídlo, aniž byste museli celý den sedět nebo používat mikrovlnnou troubu.

  Rychle rozmrazovací podnos pro mražená jídla   umožňuje rychle a přirozeně rozmrazit zmrazené maso a jídlo. Své   perfektní   pro rozmrazování masa během několika minut a rozmrazování menších potravin, jako jsou hamburgery, klobásy, krevety a slanina, je ještě rychlejší!

Tato prvotřídní, nelepivá hliníková odmrazovací podnos pro mražená jídla je navržena a zkonstruována tak, aby rychle a čistě zmrazila zmrazená jídla, což znamená,   ŽÁDNÉ VÍCE HLÁŠENÍ! Teď můžeš   trávit více času přípravou a méně času úklidem.

Materiál v této odmrazovací misce je navržen tak, aby odváděl chlad z potravin a urychlil dobu odmrazování. Je bez 100% PFOA a neobsahuje žádné další škodlivé chemikálie!

Tento   Zásobník pro rychlé rozmrazování   je ideální pro všechny druhy masa a mražených předmětů.

30denní záruka vrácení peněz

Chceme, abyste byli 100% spokojeni se vším, co si koupíte. A pokud nejste zcela spokojeni s nákupem, vrátíme vám peníze v plné výši nebo vyměníme zboží.


Napsat recenzi

Poznámka: HTML není přeloženo!4

Špatný           Dobrý

Rychle rozmrazovací podnos pro mražená jídla

  • Speciální cena do
  •   Omezené množství ZŮSTÁVÁ JENOM

Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK.


DOPRAVA ZDARMA

Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. Tato cena je včetně všech daní a DPH. Produkt vám bude doručen do 1-4 pracovních dnů ode dne vaší objednávky, kterou jste učinili na těchto webových stránkách.

100% ZÁRUKA NAVRÁCENÍ PENĚZ

Pokud nebudete s produktem spokojeni, můžete ho vrátit a my vám vrátíme plnou částku - bez udání důvodů.

ZPŮSOB PLATBY

Způsob platby je dobírkou - neplatíte nic předem.

Zákazníci, kteří si tento produkt zakoupili, si koupili také