Rychle doručení – Během 1 - 4 dnu. Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. x
Rychle doručení – Během 1 - 4 dnu. Doprava zdarma při nákupu nad 630 CZK. x

Často kladené dotazy

1. JAKÉ JE DODACÍ LHŮTA?

Dodání objednávek může trvat od 1 do 4 pracovních dnů (s výjimkou víkendů a svátků) v závislosti na zemi doručení. Zpracování objednávky zahrnuje vyzvednutí, zabalení a přípravu objednávky k odesíláni. Jakmile je objednávka vyzvednuta kurýrem a doručena na vaši adresu, považuje se jako „zaslaná“. Ujistěte se, že někdo může vaši zásilku přijmout mezi 09:00 a 18:00.


2. JAKÉ JSOU ZPŮSOBY PLATBY?

Nabízíme bezpečnou platbu – dobírkou – platíte pouze tehdy, když obdržíte objednávku, žádné zálohy ani transakce.


3. MŮŽU ZRUŠIT NEBO ZMĚNIT OBJEDNÁVKU?

Ne, jakmile je objednávka zadána, nemůžeme vaši objednávku zrušit ani provést žádné změny. Před odesíláním/potvrzením objednávky ujistěte se, že jsou všechny informace správné. 


4. NABÍZÍTE SLEVY A PROMO AKCE?

Ano, my nabízíme speciální promo nabídky. Nejlepší způsob, jak o nich zůstat informováni, je sledovat nás na Facebooku a pravidelně kontrolovat naše webové stránky.


5. CO MAM DĚLAT POKUD MOJE OBJEDNÁVKA DORAZÍ POŠKOZENA?

Obraťte se na zákaznický servis a vyžádejte si další pomoc. Všechny položky, které přijdou poškozené, musí být nahlášeny do 2 dnů od doručení. Vyžádáme si fotografie, abychom mohli uplatnit nárok na poškození. Příklad: obrázek poškozené položky.  


6. CO MAM DĚLAT, POKUD ZJISTÍM, ŽE CHYBÍ NĚKTERÉ POLOŽKY Z MÉ OBJEDNÁVKY?

Chcete-li požádat o další pomoc, kontaktujte zákaznický servis. Všechny chybějící položky musí být nahlášeny do 2 dnů od doručení.


7.  JAK MUŽŮ ZÍSKAT DORUČENÍ ZDARMA?


Každá objednávka na 2 nebo více položek získává dopravu zdarma